Atelier GARDEUR ganz persönlich - Richman

Atelier GARDEUR ganz persönlich

Фірма GARDEUR була заснована в 1920 році в місті Мюнхенгладбах, в якому і понині розташовується офіс фірми. У 1959 році GARDEUR спеціалізувалася на чоловічих брюках, в 1981 з’явилася жіноча лінія і в 1993 році вийшла колекція верхнього одягу.

Світову популярність Gardeur принесли штани, які випускає ця компанія. Ці штани стали синонімом стилю і зручності. Завдяки виключно штанам підприємство за 80 років свого існування перетворилося з невеликого швейного цеху в міжнародну корпорацію.

Досконаі штани Gardeur – це оптимальне поєднання ручної роботи і сучасних виробничих технологій. Поряд з ретельно підібраною тканиною вирішальними факторами для створення зручних штанів Gardeur є такі складові як матеріал підкладки, петлі і кишені.

Кожний новий виріб колекції Gardeur на шляху від дизайнерської ідеї до презентації в торговому залі, проходить через руки професіоналів і перетворюється в модний виріб, що відповідає високим вимогам до якості. Яскравим прикладом цього є джинси Gardeur. Безмежний потенціал джинсової тканини дозволяє втілювати в моделях найцікавіші творчі ідеї. Жата фактура, відбілювання, сушіння, фарбування, ефект потертості – основні моменти втілені в моделях цієї марки.

Визначившись з розміром одного разу, в подальшому Ви будете мати можливість без проблем купувати штани з різних колекцій, незалежно від фасону і матеріалу. Оскільки штани Gardeur одного розміру відрізняються один від одного лише шириною штанки, але не посадкою.

І жіноча, і чоловіча лінії Gardeur представлені поясними виробами: джинсами, штанами, ременями, спідницями. Відмінна якість виробів вдається за рахунок використання ексклюзивних матеріалів. Тканини для одягу виробляються в Німеччині, а також Італії. Серед постачальників такі бренди, як Cerruti, Luigi Botto і Marlane. Всі матеріали проходять тестування за системою ISO у власній лабораторії. Це означає, що і після прання і відпарювання, вироби зберігають свою форму і розміри.

Стилем всієї продукції Gardeur є завжди актуальна класика. Традиційні силуети, дещо модернізовані, залишаються сучасними, незалежно від примх моди.

Gardeur – це класичний модерн і висока якість для впевнених в собі людей.

 

GARDEUR – спеціаліст з виготовлення штанів. Це професійна команда дизайнерів, власна швейна фабрика, а також вдосконалена система контролю якості, що гарантує ідеальну посадку штанів, яка підійде саме Вам

close-btn

close-btn