Jacques Britt ZUM - Richman

Jacques Britt ZUM

Jacques Britt – всесвітньо відомий бренд , який виготовляє ексклюзивні сорочки преміум сегменту. J.Britt – це неповторна візитна картка чоловіка, у якого найвищі вимоги до якості і нових тенденцій в моді.

Бренд JACQUES BRITT, заснований в 1969 році і входить до складу Seidensticker Group, яка існує з 1919 року. Jacques Britt був націлений на створення високоякісних сорочок для самих вишукувальних клієнтів. Сьогодні бренд залишається таким же амбітним і рішучим, продовжуючи створювати сорочки і аксесуари преміум-класу. Модний французький «Jacques» і англійський аристократичний «Britt» підкреслюють ідею цього бренду. Назва відображає зазіхання марки на міжнародне охоплення світового ринку.
На сьогоднішній день ця компанія є найбільшим виробником сорочок і належить до трійки кращих в світі. Jacques Britt продовжує майже столітні традиції і досвід виготовлення чоловічих сорочок найвищої якості.
JACQUES BRITT – синонім висококласних сорочок, блуз та аксесуарів. Багато брендів роблять подібне твердження, але лише деякі здатні це довести. Ексклюзивні матеріали, чудова майстерність виготовлення, а також оптимальне співвідношення ціни і якості – запорука успіху JACQUES BRITT серед покупців як справжнього експерта.
Кожна сорочка ідеально скроєна та комфортна при носінні. Найтонша бавовна, високі стандарти виготовлення і найкращі матеріали виділяють сорочки Jacques Britt. Протягом довгих років компанія співпрацює з італійськими виробниками тканин і піклується про ретельну розробку форм для найкращої посадки сорочки.
Для виготовлення сорочок Jacques Britt використовуються тканини високої якості- всього 2-3% виробленої в світі бавовни відповідають стандартам у виробництві цих тканин. Яскравою відмінною рисою сорочок Jacques Britt є є перламутрові ґудзики на «ніжці», такі ґудзики не тільки прикрашають виріб і надають йому особливу елегантність, але також мають міцність і довговічність. Варто відзначити також ручні подвійні шви з мінімальним розміром стібка і ідеальне зіставлення малюнка. Так що готова продукція Jacques Britt може задовольнити потреби навіть самого вимогливого покупця.
Бренд активно розвивається і впроваджує інновації, це дозволяє постійно вдосконалювати якість продукції і бути на крок попереду. До 40-річчя бренду Jacques Britt представив свій новий логотип – зебру, як історію Jacques Britt, історію свободи, моди і елегантності, індивідуальності та зухвалості.
Вишукана майстерність, інноваційний вибір тканини і безкомпромісна якість говорять самі за себе. Сорочки JACQUES BRITT – оптимальний вибір для людей з найвищими очікуваннями і вимогами

Jacques Britt – це неповторна візитна картка чоловіка, у якого найвищі вимоги до якості і нових тенденцій в моді.

close-btn

close-btn