MAC SUMMER - Richman

MAC SUMMER

Джинси бренду МАС володіють німецькою якістю, мають ідеальну посадку і відрізняються рідкісною модною актуальністю. МАС гарантує максимально комфортну носку виробів, високу їх еластичність, тривалу новизну і здатність повертати початкові форми після численних прань.

Обираючи стильні джинси фірми MAC, будь-яка модниця, примірявши їх, отримає повний комфорт, як і задоволення від створюваного карколомного образу.

Компанія MAC була заснована в 1973 році та сьогодні є одним з провідних виробників жіночих та чоловічих штанів у Європі. Сьогодні MAC виготовляє більше 6 мільйонів пар штанів на рік. MAC працює тільки з високоякісними та бездоганними матеріалами, використовує інноваційні технології та екологічні технології виробництва, розробляє ідеальні розрізи та високо модні конструкції

Модна компанія MAC була заснована в 1973 році в Вальд-Россбаха, недалеко від Регенсбурга і до сих пір є одним з провідних виробників жіночих і чоловічих штанів в Європі. Все почалося з простої, але ефективної ідеї про те, щоб вивести на ринок ідеально підхощі, але при цьому доступні жіночі штани.

Відмінна посадка, висока якість, оптимальне співвідношення ціни і якості, а головне, високий ступінь модної актуальності – ось уже більше 40 років ці критерії є невід’ємними складовими філософії бренда МАС. Завдяки цій чіткій філософії модне підприємство МАС послідовно розширює свою присутність на європейському ринку одягу. На сьогоднішній день компанія є одним з провідних виробників жіночих і чоловічих штанів в Європі, реалізуючи щорічно у всьому світі більше 6 мільйонів виробів під маркою МАС. Кожні 5 секунд у Європі продається одна пара штанів МАС, якщо врахувати час роботи магазинів, то навіть кожні 2 секунди!

МАС розробляє, виробляє і реалізує модні штани для жінок і чоловіків. Посадка і обробка виробів відповідає стандартам Premium-марок, ціни ж – стандартам середнього класу. Тканини, які використовуються MAC, відрізняються високою якістю і від провідних виробників. Постачальниками фірми MAC є провідні європейські виробники тканин і фурнітури. МАС застосовує інноваційні технології та екологічні способи виробництва, розробляє першокласні лекала і топ-модні фасони. Модні тенденції оперативно втілюються в колекціях.

Розмірний ряд з 34 по 48, довжина з 30 по 36.

Філософія бренду МАС – відмінна посадка, висока якість, оптимальне співвідношення ціни і якості, а головне, висока ступінь модної актуальності.

close-btn

close-btn